instagram takipçi hilesi

Ücretsiz instagram takipçi kazanmak ve premium araçlar için giriş yapın

İNSTAGRAM İLE GİRİŞ YAP

Android Uygulamamızı indirerek Daha Fazla Kredi Kazanabilirsiniz.

shop Google Play Store

En çok kazandıran takipçi sitesi. Limitler her saat başı yenilenir.

Aşağıdaki sosyal ağlarda paylaş hemen +2000 takipçi kazan!

İnstagram Takipçi Kazan!

xTakipci ile popüler olabilirsiniz! Takipçi kazanma, takip etmeyenler, instagram takipçi kasma ve beğeni hilesi gibi instagram hileleri sunuyoruz! Hemen giriş yapıp insta premium araçlarını ücretsiz kullanabilirsin.

Kredi Sıfırlama Zamanı ?

Krediler Her 30 Dakikada 1 Kez sıfırlanır.

trending_up

Instagram Video Goruntulenme

Hızlı, kaliteli kullanıcılar göndererek video paylaşımınızı ön plana çıkartabilirsiniz.

Biz Kimiz ?

xtakipci Ekibi olarak 2008 den beri Farklı siteler ile hizmet vermiş bi Firmayız.

people

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram, medya paylaşım dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk popüler sosyal medya ağlarından bir tanedir. İşin aslında Instagram diğer sosyal medya ağlarından daha farklı kılan görsel öge paylaşımında bulunmalarıdır. Görsel öge diyoruz çünkü artık instagram yalnızca bir fotoğraf paylaşımında bulunma alanı olmayıp, video de ekleyebilirsiniz. Artık insanlarımızın çoğu instagram takipçi hilesi için güvenli adresler aramakta. Bunun için türk instagram takipçi sitesi olan xtakipci sizlerle

Instagram Beğeni Hilesi

Son 2yılın en popüler fotoğraf/video paylaşım ağı olan instagram'da paylaştığınız her içeriğin ulaştığı kitlede, etkileşim alan kitlede çok önemlidir. Bunun için ilk olarak instagram takipçi hilesi işlemimizi yaptıktan sonra fotoğraf paylaşarak sitemiz sayesinde instagram beğeni hilesi' de yapabilirsiniz. Bu sayede hem instagram hesabınızda takipçileriniz her gün git gide çoğalır bu arada fotoğraflarınızada (videolarınızada) beğeniler daha fazla gelir. 3 yıldır ayrı sitelerde hizmet veren xtakipci ekibi olarak Türkiye'nin en güvenilir instagram beğeni arttırma sitesiyiz!

thumbs_up_down

Instagram Unfollow Hilesi

Instagram'da herkes bir çok kişiyi takip etmektedir, fakat bunların(o hesapların) sizi takip ettiğini bir çok kez gözden kaçırırız. xtakipci ile instagram'da sizi takip etmeyen bir çok insanı belirleyip günde size verilen krediler ile sizde onları takipten çıkarabilirsiniz. Evet bu kadar kolay, instagram unfollow hilesixtakipci ile sizi takip etmeyenleri takipten çıkarmak sadece 5 dakikanızı alır.